R5744-226 Informacje redakcyjne

Zmień język

::R5744 : strona 226::

PUBLIKOWANE PRZEZ
WATCH TOWER BIBLE AND TRACT SOCIETY
CHARLES T. RUSSELL, PRESIDENT
„BROOKLYN TABERNACLE”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N.Y., U.S.A.

Biura zagraniczne: Oddział brytyjski: LONDON TABERNACLE, Lancaster Gate, Londyn. Oddział zachodnioniemiecki: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział australijski: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

KOSZT ROCZNEJ PRENUMERATY – $1,00 (4s). PŁATNE Z GÓRY.
PROSIMY PRZESYŁAĆ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, CZEKIEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM.
Z ZAGRANICY WYŁĄCZNIE OBCYM PRZEKAZEM PIENIĘŻNYM.

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Badacze Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku, jakiejś choroby lub z powodu innych przeciwności losu, nie są zdolni zapłacić za to Czasopismo, niech, co roku w maju wyślą Pocztówkę, opiszą swoją sytuację i poproszą o kontynuację prenumeraty, a będą otrzymywać ją bezpłatnie. Nie tylko chcemy, ale również pragniemy, aby wszyscy tacy byli stale na naszej liście i mogli korzystać z WYKŁADÓW itp.

—————

RÓWNIEŻ WYDANIA FRANCUSKIE, NIEMIECKIE, SZWEDZKIE I DUŃSKIE.
EGZEMPLARZE PRÓBNE ZA DARMO.

—————

WYSYŁKI POCZTOWE DRUGĄ KLASĄ Z URZĘDU POCZTOWEGO W BROOKLYNIE, N.Y.
WYSYŁKI POCZTOWE DRUGĄ KLASĄ Z URZĘDU POCZTOWEGO W OTTAWIE, KANADA.

—————

::R5744 : strona 226::

KONWENCJA W PORTLAND, MAINE – 12-15 SIERPNIA

—————

Linia kolejowa Maine Central ogłosiła obniżkę opłat za przejazd w obie strony na poziomie trzech piątych ceny biletu; bilety w sprzedaży w dniach 12-15 sierpnia, z ostatecznym limitem powrotu 17 sierpnia. Przyjaciele powinni jednak wcześniej skontaktować się ze sprzedawcami, aby upewnić się, że ci otrzymają ze swojej centrali zezwolenie na sprzedaż biletów po specjalnych stawkach przeznaczonych dla I.B.S.A. (Międzynarodowego Stowarzyszenia Badaczy Pisma Świętego).

Prośby o zakwaterowanie w Portland należy kierować do I.I. Margeson, Westwood, Massechusetts.

GRECKIE I POLSKIE „STRAŻNICE”

Greccy Bracia, pełni gorliwości wobec Pana i Prawdy, rozpoczęli publikowanie Strażnicy w języku greckim. Nie jest ona składana do druku, lecz powielana.

Co więcej, co dwa tygodnie w ten sam sposób wydają fragment Szóstego Tomu Wykładów Pisma Świętego w tłumaczeniu na język grecki.

Liczba zainteresowanych Greków nie jest bardzo duża, ale wykazują oni godną pochwały gorliwość. Prosimy, aby każdy grecki Brat, który pragnie otrzymywać wyżej wymienione greckie tłumaczenia, zwrócił się do biura Strażnicy.

Również nasi polscy przyjaciele przygotowują się do regularnego wydawania Strażnicy w języku polskim – przekład z oryginału angielskiego. Egzemplarze próbne dostępne na życzenie.

====================

— 1 sierpnia 1915 r. —