R5842-34 Informacje redakcyjne

Zmień język

::R5842 : strona 34::

PUBLIKOWANE PRZEZ
WATCH TOWER BIBLE AND TRACT SOCIETY
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„BROOKLYN TABERNACLE”, 13-17 HICKS STREET,
BROOKLYN, N. Y., U. S. A.

Biura zagraniczne: Oddział brytyjski: LONDON TABERNACLE, Lancaster Gate, Londyn. Oddział zachodnioniemiecki: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział australijski: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

1916 – wieczerza pamiątkowa – 1916

W dniu 16 kwietnia po godzinie 18 wieczorem, w rocznicę śmierci naszego Pana, to wielkie wydarzenie w sposób należyty będzie obchodzone przez studentów Biblii na całym świecie. Dalsze wzmianki podamy później.

—————

„EUREKA” FOTODRAMY STWORZENIA

Pomimo wielu próśb, wciąż otrzymujemy niewiele sprawozdań dotyczących pracy wykonywanej przez EUREKA DRAMY. Obawiamy się, że wiele z nich leży bezczynnie i wywołuje wielki żal, biorąc pod uwagę cudowne błogosławieństwa, które płyną tam, gdzie one są pokazywane. Mamy nadzieję, że wszyscy drodzy przyjaciele czują się zachęceni i pobudzeni, oraz stają się coraz bardziej aktywni w okazywaniu chwały Mistrza.

Przypominamy przyjaciołom, że mamy nagrania wykładów w języku szwedzkim, duńskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i polskim. Zostały one przygotowane po znacznych kosztach, i powinny zostać zaprezentowane. Są to nagrania o dobrej jakości, których nikt się nie zawstydzi. Tłumy pragną je usłyszeć, a ci, którzy mają okazję głosić Ewangelię, powinni je z pewnością docenić i z nich skorzystać. Chociaż ich koszt jest większy z powodu mniejszego popytu na te nagrania, proponujemy dostarczanie ich po takich samych stawkach, jakie ustaliliśmy dla angielskich płyt z slajdów, wszędzie tam, gdzie będzie można jest wspaniale wykorzystać.

====================

— 1 lutego 1916 r. —