R5931-226 Informacje redakcyjne i aktualności

Zmień język 

::R5931 : strona 226::

GENERALNE KONWENCJE

NIAGARA FALLS, N.Y. – 19-22 sierpnia. Adres do uzgodnień: A. Fosbraey, 727 Pine Ave.

NASHVILLE, TENN. – 24-27 sierpnia. Adres do uzgodnień: Milton E. Confehr, 1516 McGavock St.

LOS ANGELES, KAL. – 2-10 września. Adres do uzgodnień: F. P. Sherman, 808 Figueroa St.

SEATTLE, WASH. – 14-17 września. Adres do uzgodnień: H. G. Backbock, 2410 First Ave., W.

MILWAUKEE, WIS. – 16-24 września. Adres do uzgodnień: C. Hilton Ellison, 2704 Wells St.

DAYTON, O. – 5-8 października. Adres do uzgodnień: dr Chas. E. Kerney, 475 S. Broadway.

—————

SPECJALNE CENY BILETÓW NA KONWENCJĘ W NIAGARA FALLS

Wiele linii kolejowych sprzedaje specjalne wycieczkowe bilety do Niagara Falls. Zalecamy, aby przed zakupem skontaktować się z punktem sprzedaży biletów w celu uwzględnienia stawek wycieczkowych.

The Pennsylvania Railroad Company oferuje podróż w obie strony z Pittsburga w cenie $7,50. Nie wiemy, czy inne linie kolejowe mają tańsze oferty. Studenci Biblii z sąsiednich miast, mogą kupić bilet do Pittsburga i tam skorzystać z tej oferty.

—————

PODRÓŻ Z DOKTOREM JONES NA WYBRZEŻE PACYFIKU

Wszyscy, którzy rozważają udział w Konwencji w Los Angeles w dniach 2-10 września lub w Konwencji w Seatle w dniach 14-17 września, lub w obu, proszeni są o kontakt z W. L. Jonesem, 4100 Mich. Ave, Chicago.

—————

„Mówiąc prawdę w miłości”

Dowiadujemy się, że wśród Studentów Biblii są podzielone zdania w odniesieniu do niektórych gazet publikujących kazania Pastora Russella. Oczywiście, każdy ma wolność w wyborze gazety, którą uważa za najbardziej dogodną pod względem ceny itp., i która według jego oceny, byłaby najbardziej pomocna w rozpowszechnianiu kazań wśród ludzi, którzy nie są zaznajomieni z Prawdą! Każdy powinien rozważyć wolę Pańską w tej kwestii i każdy ma pełne prawo do wyrażania swoich poglądów innym. Radzimy jednak, aby wszystkie gazety publikujące kazania były traktowane przyjaźnie, i zalecamy Braciom wyrażanie swoich poglądów w sposób logiczny i nienapastliwy, aby wola Pańska zwyciężyła nad osobistymi uprzedzeniami – „Mówiąc Prawdę w Miłości”.

Zdaniem Stowarzyszenia najlepiej służą Prawdzie przez zachęcanie te gazety, które docierają do największej liczby czytelników z zewnątrz.

====================

— 1 sierpnia 1916 r. —