R5962-290 Informacje redakcyjne i aktualności

Zmień język

::R5962 : strona 290::

PUBLIKOWANE PRZEZ
WATCH TOWER BIBLE AND TRACT SOCIETY
CHARLES T. RUSSELL, PRESIDENT
„BROOKLYN TABERNACLE”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N. Y., U. S. A.

Biura zagraniczne: Oddział brytyjski: LONDON TABERNACLE, Lancaster Gate, Londyn. Oddział zachodnioniemiecki: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział australijski: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

KOSZT ROCZNEJ PRENUMERATY $1,00 (4 s) (4 szylingi to 1/2 funta według systemu monetarnego sprzed 1971 r. – przyp. tłum.). PŁATNE Z GÓRY.

PROSIMY PRZESŁAĆ PIENIĄDZE EKSPRESEM, CZEKIEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE WYŁĄCZNIE PRZEKAZEM W OBCEJ WALUCIE.

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku, jakiejś choroby, lub z powodu innych przeciwności losu, nie są zdolni zapłacić za to Czasopismo, niech, co roku w maju wyślą Pocztówkę, opiszą swoją sytuację i poproszą o kontynuację prenumeraty, a będą otrzymywać ją bezpłatnie. Nie tylko chcemy, ale również pragniemy, aby wszyscy tacy byli stale na naszej liście i mogli korzystać z WYKŁADÓW itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE SĄ RÓWNIEŻ W JĘZYKU FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
OKAZOWE EGZEMPLARZE BEZPŁATNE.

—————

WYSYŁKI POCZTOWE DRUGĄ KLASĄ Z URZĘDU POCZTOWEGO W BROOKLYNIE, N.Y.
WYSYŁKI POCZTOWE DRUGĄ KLASĄ Z URZĘDU POCZTOWEGO W OTTAWIE,
W KANADZIE.
(drugą klasą w Stanach Zjednoczonych wysyłane są gazety i czasopisma – przyp. tłum.).

—————

KONWENCJE GENERALNE

DAYTON, OHIO, 5-8 PAŹDZIERNIKA.
DALLAS, TEXAS, 19-22 PAŹDZIERNIKA.

SPECJALNE STAWKI KONWENCJI W DAYTON, OHIO – 5-8 PAŹDZIERNIKA

W czasie, gdy ten numer STRAŻNICY był gotowy do druku, list od Centralnego Stowarzyszenia Pasażerów poinformował nas, że w powyższych terminach zostały przyznane stawki na wycieczki do Dayton w stanie Ohio, z powodu Konwencji Generalnej I.B.S.A. (Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Biblii – przyp. tłum.). Stawki będą obowiązywać z miejsc Illinois, Indiana, Iowa, Kentucky, Michigan, Missouri, New York, Ohio, Pennsylvania, Zachodnia Virginia i Wisconsin. Osoby planujące uczestnictwo w Konwencji powinny złożyć wniosek o bilety w swoich lokalnych agencjach sprzedaży biletów, co najmniej dwa dni przed datą wyjazdu. Stawki wycieczkowe na tę Konwencję są określone we Wspólnej Taryfie C, Nr 337.

W sprawie pokoi i noclegów hotelowych komunikuj się z C.E. Kerney Jr. 475 South Broadway.

—————

bracia będą łaskawie pamiętać

Wszystkie czeki i przekazy pieniężne na Towarzystwo powinny być wystawiane i wysyłane do TOWARZYSTWA BIBLIJNEGO I TRAKTATOWEGO STRAŻNICA, a nie do indywidualnych osób.

Piszcie tak wyraźnie, jak to możliwe – szczególnie swoje nazwisko i pełny adres w nagłówku każdego listu.

Zamówienia na książki itp., powinny znajdować się na oddzielnej od listu kartce papieru.

Jeśli masz okazję odpowiadać na jeden z naszych listów i widzisz, że jest on oznaczony jako „Plik A” lub „Plik R” itp., prosimy o umieszczenie tego oznaczenia w adresie na kopercie, aby twój list mógł dotrzeć do korespondenta, który do ciebie napisał.

Dziękujemy naszym czytelnikom za ciekawe wycinki prasowe przesyłane od czasu do czasu w ciągu ostatniego roku – szczególnie za te, które podawały datę i nazwę gazety, z której zostały wycięte.

—————

WYSYŁANIE PIENIĘDZY POCZTĄ NIEPEWNE

Przekazy pieniężne kosztują niewiele i są bezpieczne. Kolejnym zabezpieczeniem jest wyraźne wpisanie waszego pełnego adresu.

====================

— 1 października 1916 r. —